ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Trapasy z Bravo Girl

21. března 2010 v 14:45 | Teress-ka

Tereza, 13
Překvapení v kabince!


Vyrazila jsem s mamkou na nákupy... Ona si v jednom obchodě zkoušela nějaké šaty a spodní prádlo. Potřebovala ale větší velikost podprsenky, tak jsem jí šla hledat. Jenže jsem si špatně zapamatovala, ve které kabince mamka je a do jedné vlezla. TRAPAS! Tam stál skoro nahej chlap jen ve slipech a já na něj vyhrkla: "Mami, 85 D už nemají!" Pán zíral a začal něco křičet, nakonec se mi ale začal děsně smát! V tu chvíli bych se nejradši propadla 1000 metrů do země!

Nikola, 12
Útok na vanu

Tohle se mi stalo asi před měsícem. Spala jsem u kámošky a dělaly jsme si srandu, že já jsem policajt a ona zloděj. Honily jsme se po bytě a hrozně jsme se smály. Pak se kámoška schovala a já slyšešla něco v koupelně. Udělala jsem z prstů pistoli a vtrhla jsem tam! Když jsem se podívala na koho vlastně mířím, uviděla jsem kamarádčinu mámu, jak je ve vaně a zděšeně se na mě kouká! Zadrmolila jsem omluvu a běžela za kámoškou. Její máma se naštěstí už o ničem nezmiňovala, ale stejně si myslim, že na to jen tak nezapomenu.

Dominika, 14
Šup do lesíka...


Před necelým týdnem jsme šly s kámoškou domů z města a mně se chtělo strašně na záchod. Počkala jsem až do lesíka, který spojuje město s naší vesnicí a tam si čupla ke stromu. Řekla jsem, aby mi kámoška hlásila když někdo půjdel. Bylo totiž odpoledne, takže světlo. Když jsem si pak chtěla zapnout kalhoty, zasekl se mi zip a nešlo s ním hnout. Zavolala jsem na pomoc kámošku! Jenže ta když přišla, začala se řechtat a ukázala za mě! S rozepnutýma riflema a kalhotkama skoro celýma venku jsem se otočila a čekal mě šok! Za mnou stál starší pán, koukal na mě a ťukal si prstem do čela a za ním se svíjela smíchy skupinka krásných kluků! Když jsem do lesíka šla, nevšimla jsem si, že jsem už u autobusové zastávky! Hrůza!

Zdroj:BravoGirl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama