ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Únor 2012

Můžu bejt princezna! :)

21. února 2012 v 14:58 | Rossie* |  # Writing
Ahojky. :)
Dneska bez obrázku, prominte. :P
Píšu jen narychlo, chci vám oznámit, že na chvilku pozastavím. A fakt jen na chvilku. !
Zase se musím učit. :( Je toho moc. Asi devítku nezvládnu :D No nic, musím. Pa!

Dernier. ( Už fakt musím )

17. února 2012 v 8:30 | Rossie* |  # Writing
Tak já to tu pomalu zabalím, prtože nechci od doktorky dostat vynadáno, že jdu pozdě. (abych se jí na to nevykašlala :D) . A ještě jsem se ani nenapudrovala. :D No prostě ve skluzu. :D Fakt bych měla jít. :D Ale proč jít, že. Mohla jsem jít až později kdybych neměla ty rovnátka. To bych vyrážela ve čtvrt na 10, ale néé, já ta musím dneska, že? Fakt na nic. Ségra se ted na mě šla kouknout. Sem jí totiž řekla, že se kouknu, v kolik mi jede bus a hned jdu za ní. :D Ale nedalo mi to. Teď kouká na nějakou Doru :D Tak sem jí řekla, že si tady musím něco vyřídit a je to důležitý , tak ať počká. :D No, ale tak proč by nečekala. Kdo si počká, ten se dočká :D. Musím si vzít sluchátka, abych měla v buse co dělat. Sice jedu chvilku, ale stejně. Teď mi uplně vypadlo, kde je moje doktorka. Ale já to nestíhám..:D To je fuk, tak se o 10 min. zpozdím. :D Ten čas roste jako voda. Ještě před chvilkou jsem začínala tenhle článek . :D Asi je to tím, jak rychle píšu .:D A bušíím do tý klávesnice. :D A mezerník je slyšet nejvíc. :D Kdyžtak pardon za nějaké chyby. Umíte klávesnici po slepu? :D Já teď po slepu píšu, a celkem mi to jde :D Až na ty smajlíky :D No ale co. Celkem jsem prodloužila tenhle článek . :D Už nepíšu po slepu. O víkendu se skoro nikdy neozývám, tak promiňte. :) Až v pondělí.. Zase škola. :D ohla bych se přestěhovat do oblasti, kde mají teď prázdniny :DD A pak zase jinam a táák by to šlo. No máte co na čtení. :D A už fakt musim. Tak tenhle článek je asi nejdelší nezkopírovanej :D (S nebo Z? :D) no nic. Jsem blázen a toho si na mě važte. :D A teď už fakticky jdu. Nebo až v půl. :D Mě se od blogu nechce! :D Ty jo. Tady je asi hodně písmen, co? :D Tak 1000 + znaky určitě. :D (+ ty čísla :D) A smajlíků už je tady asi taky hodně :D No nemyslet na lásku, být tu s vámi, v teple. Ale když pomyslím, jak je venku, tak se mi tam fakt nechce. A už se mi ten čas blížíí.. Jé, ještě bych spala, kdyby mě ségra neprobudila.. Joo, zaspala bych rovnátka. :D Ale já už nemám na pevno, ty už mi sundali, já mám ty nandavací nahoru i dolu. :D Komentujte tento článek..!! :) Papapa, v pondělí (asi, jestli se neozvu dřív :D)
NÁBOR AFFÍNEK: HERE
NÁBOR AFFÍNEK: HERE
NÁBOR AFFÍNEK: HEREPŘIHLÁŠKY DO SONF KLAP!

PŘIHLÁŠKY DO SONF KLAP!

PŘIHLÁŠKY DO SONF KLAP!

Vous avez un problème?

17. února 2012 v 8:18 | Rossie* |  # Writing

Z angličtiny na francouzštinu :D Sem měla výpadek. Nevěděla jsem, jak se to píše sŽ zŠ :D Ještě jedno coffe stihnu :D Včera jsem měla taky jednu :D Mmm.Ale to není káva, chutná to jako cappuccino..Ale takový jiný. :D Takový..Nevim. Ale píšou tam že je to SUPER COFFE :D A je super, tak co. :D Brazilskou kávu už nikdy pít nechci. Je to sice dobrý, ale mně to nechutná :D Jinak na design na přání si ještě budete muset počkat, protože mně se ten nelíbil a já chci nějaký pořádný. Nemá pro mě někdo nabídku? :D Půjdu se chystat. Ještě nepíšu poslední článek. Musím stihnout 177 v nula devět :D Což nestíhám, ale tak to je fuk no :D Půjdu kilometr pěšky.. Nestííháám! :D Jdu. Pa.

Always .

17. února 2012 v 8:10 | Rossie*
Jéj. :D Jdu se napudrovat. :D Teď semi hrozně líbí, že mě baví psát dlouhé články. Já pak vmíchám třeba tři krátké do sebe a je to jeden dlouhý. ,D Jinak děkuju budoucím affínkům, že se zapsali. :) Jsem moc, ráda. Chci oživit svojí webovou stránku. :D (jo, starobyle řečeno :D) No nic, koukáte na Ordinaci? Mám z ní deprese. :D Angee :DD No nic, to je takovej můj typ. .D Ne, fakt ne. Taková sviň zas nejsem :D Jako ona, myslím :D :D No nic. Fakt už nevím co psátt! ,D Tak jdu vymýšlet, když teda chcete :D

High love .

17. února 2012 v 8:02 | Rossie* |  # Writing
Proč ho miluju?......Ne, rozhodně nebudu tomuto tématu věnovat půlku dne, protože tomu chci věnovat celý den :D No nic. Poslouchám Forever Young. :D :* Moje závislost. No nic, jdu se chystat. V půl odcházím. Ve čtvrt tam mám být a musím ségru odvést k babičce. :P Verča ale měla jít ještě dneska do školky, ale protože tam nejde její BF, tak tam nece :D Tak zaím, jdu psát další článek. :D Rossie.

Gotta be you. :)

17. února 2012 v 7:55 | Rossie* |  # Writing
Tyy joo. Já jsem na 1D závislá :D Včera jsme s mamkou byly na nákupech. :) KOupila mi novej penál, tužky a PUDR :) Je boží. :) Já vám sem dám jeho fotku, co jsem našla na netu :) A stál asi jen 50,- :D Za kvalitu se neručí. :P Ale je božskej. Všem doporučuju :) Teďka poslouchám One Thing :D Jůůůůůůů! :) Jsem happy :D
No nic, tak zatím, už totiž nevím co psát. :D Tak tady máte ten pudr, nu :) Máte ho někdo? :D

Tomorrow - grandma :)

17. února 2012 v 7:48 | Rossie* |  # Writing
Čauky. Dneska už nic kromě tohoto článku nepřidám. Dneska spím u babičky, a jdeme tak ze ségrou hned ráno. A pak jdu na rovnátka :(( Teď jseem doma ze ségrou sama. :D Ona je v obýváku a já tady. Tady v tom mizernym závisláckym koutě. :( A ještě si musím něco zařídit. (ano, už od malička jsem takováhle tajnůstkářka :)) . Ach. No nic. Jinak ta návštěvnost -

Včera navštívilo Váš blog 111 lidí, nejčtenější články byly:

Moc, moc díky :) Jinak se mi přihlásilo jedno nové affínko, které jistě beru. Pravidla vám třem ještě napíšu na blog. A přihlášky právě trvají! :) No. Možná ještě pár článků přidám, jestli tenhle nebude dlouhý jako prase :D Ne, nebude. Už končím. Jinak s babí asi pojedem do obchoďáku :D Ona mi vždycky něco koupí O:D Tak zatím. :)

Go back .

16. února 2012 v 13:33 | Rossie* |  # Writing

Holčinko, která jsi mi udělala design, já si ho vyzvednu zítra a napíšu ti mailík, OK? :) Nebo mi ho pošli na mail, já ti zítra odpovím.
Fakt musím, protože už mě bolí hlava. Tak papa, jdu odpočívat :) Pááá :* <3

Dočasně předěláno ,)

16. února 2012 v 13:24 | Rossie* |  # Writing
Protože jste mi všichni dávali najevo, že je to okoukané (ta šablona), tak jsem narychlo něco vytvořila a počkám si na ten objednaný design. :) Tak jak se vám to líbí teď?

All day, all night.

16. února 2012 v 13:09 | Rossie*
attention whore
Party, party, party! :D Jsem šílená. Miluju diskotéky. :D Vy asi též, že? ANo, já vím, všichni se mnou mají něco společného :D Fjůů :D (ten tu neni - Hlas ČS :D) Hhe :D Docházejí mi slova, nevím co psát. Nemáte nějaký nápad? Pište :) :) )
:D START THE PARTY!