ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


2015, please

23. prosince 2014 v 18:49 | Teress* |  # Writing
Untitled
Blíží se to.
Za pár dní bude pomalu,ale jistě končit něco, co nám do života přineslo nové lidi, nová místa, zážitky.
Tento rok přinesl hrozně moc pozitivních i negativních událostí, které můžou ovlivnit částečně i rok 2015.
V tomhle článku bych chtěla trochu rok 2014 rozvést a zaměřit se na skvělé momenty, i když jich v tomto roce moc nebylo.

- celý článek
Abych pravdu řekla, rok 2014 byl pro mě jeden z nejhorších roků celého mého života.
Možná je to tím, že rostu a spolu s tím přichází i plno nových povinností, citů a pocitů.
Hrozně ztěžka se mi to říká, ale každý rok na Silvestra, když odpočítávám minuty do Nového roku, přehrávám si v hlavě všechno, co se za ten rok stalo a říkám si, že už je konec. Že to, co bylo už nikdy nebude. Že všechno bude jiné.
V minulém roce na moje slova bohužel došlo a většinu lidí, které jsem v roce 2013 poznala jsem neměla možnost vídat i nadále. Prostě konec.
Protože se toho za tenhle rok stalo vážně hodně a nechci tu vypisovat konkrétně každou věc - možná proto, že skoro všechny věci jsou osobní a prostě mě to bolí - tak to vezmu trošku ve větším okruhu.
V roce 2014 jsem měla možnost poznat příšerně moc skvělejch lidí - doufám, že je budu vídat i v příštím roce, protože si nedokážu představit, že bych je musela vymazat ze svého života. I když na každého ty vzpomínky nejsou tak skvělý, furt do mého života patří a patřit budou. Ať se stane cokoliv.
Na tomhle mě ničí to, že ať nechcete, dokážete si jednoho člověka oblíbit tak, že ho upřednostňujete před kýmkoliv a on toho pak využívá. Ještě horší je to, že za 3 měsíce to bude rok , co mám takový zmatek v hlavě.
Už jen kvůli tomuto člověku jsem se trápila zhruba 9 měsíců a je to asi ten nejhlavnější důvod, proč vlastně házím celý rok do jednoho pytle - skoro každý večer probrečený kvůli tomu, že někdo má na salámu moje city.
Říkala jsem že to nechci rozebírat konkrétně, že? Ale co už.
Další věc, na kterou jsem během tohohle roku přišla je, že nikdo není tak úplně svatý.
Abych to upřesnila - během rou 2014 mě dokázalo zklamat takových lidí, o kterých jsem si nemyslela, že by mohli vůbec něco takového, co udělali, udělat.
Je opravdu příšernej pocit, když se dokážete v jednom člověku mýlit nějakých pět let.
Člověk, který vám byl oporou při každé příležitosti, ale vlastně člověk, kterému jste už řekli několikrát sbohem..a pak mu stejně dali šanci, protože (když to povím sarkasticky) vám chyběl někdo do sbírky falešných kamarádů.
Bohužel (teda spíš naštěstí) jsem měla možnost doopravdy poznat toho člověka až letos na jaře.
Víte, jedna z nejhorších chvílí života je bolest způsobená od člověka, kterého zbožňujete ve spojení se člověkem, na kterého svůj názor už máte.
Nikdy bych nevěřila, že dva naprosto odlišní lidé se můžou chytit za ruce a ublížit mi.
Nechci tu ze sebe dělat chudinku, jen většina věcí co se za těch 12 měsíců stalo byla ve svý podstatě nefér. Já nikomu neubližovala a snažila se, aby mi vše vyšlo a byla konečně šťastná. Jenže co se nestalo že? Opět jsem byla já ta, která na to nejvíc doplatila.
Abych nepsala pořád nějaké negativní věci, chci se pokusit sepsat i něco pozitivního - sice toho bylo málo, ale furt je to něco, co mi drží v těch nejhorších chvilkách hlavu nahoře.
Měla jsem možnost si ověřit, že člověk, který tu je pro mě 11let při čemkoli, je opravdu ta nejlepší možná volba pro mě. Strašně toho člověka obdivuju, protože musí mít nervy ze železa. S mýma denníma náladama, pomalu s denním škemráním o cigáro. V tomhle roce se naštěstí mezi mnou a touhle osobou nestalo nic špatného, jsme si blíž a blíž a já jsem jí neskutečně vděčná, protože bez ní bych byla hodně, ale vážně hodně dole.
Dál jsem měla možnost zažít spoustu skvělých akcí, ať už koncertů, privátů , nebo prostě nějakejch lihovejch akcí někde venku:D.
V září jsem měla možnost poznat mojí novou třídu. Tohle je jedna z nejlepších věcí v roce - přijde mi, že karma mi to pomalu, ale jistě vrací a ukazuje se to všechno na mé třídě. Doufám, že se nenajde nikdo, kdo by mi to tam začal kazit a začal se chovat jako nejmenovaní lidé v mém životě - hlavně co nejvíc ubližovat ostatním, že:)
A teď zpátky k negativním věcem..Nejradši bych to nepsala, ale tohle je pro mě srdcová záležitost, takže moje životní poslání je prostě se svěřovat blogu a úplně random lidem , co to čtou s mými problémy a vlastně hlubokými vztahy mezi ostatními.
8. září 2014 před odjezdem na adaptační kurz mě opustil někdo, kdo byl se mnou 12 let a já furt nejsem schopná se s tím nějak smířit. Byl to tety pes Max.
Začátkem jara roku 2014 se mu udělala boulička na boku a každý měl koule na to mi tvrdit, že je to jen tuková boule, i když jsem si byla na 90% jistá , že tuková nebyla:)
Bohužel Maxe našla jedna z nejhorších nemocí. Vím, že hodně lidí by mohlo mít kecy, že to byl pes , že horší by bylo, kdyby to postihlo někoho z rodiny. Jenže on někdy ten pes má větší roli než třeba moje máma. Je to hnusný, ale já to tak měla. SAMOZŘEJMĚ, že mojí mámu miluju. Ale pes je prostě pes.
Naposledy jsem ho viděla 15. srpna 2014. Ten den jsem ležela vedle něj na zemi a brečela. Věděla jsem že už je na konci, nemohl chodit. Během pár měsíců se mu to hrozně rychle rozšířilo a už neměl šanci, věděl to každý a já jsem to věděla o milion procent víc, než všichni ostatní, protože mi přijde nesrozumitelné mi do hlavy cpát to, že musíme věřit, když už je osud daný. Jsem v těhle věcech hrozně negativní člověk, ale nenávidím, když se mě někdo snaží utěšit tím, že to tak třeba nemusí být, když to tak prostě bude. Je to akorát debilní způsob , jak zranit toho člověka ještě víc.
Nemám ,co psát. Možná už jen nemůžu najít sílu.
Z jedné strany chci rok 2015 , protože 2014 byl rok opravdu hrozný, ale nechci zahodit všechny krásný vzpomínky jen tím, že začal nový rok.

Tohle jsem psala necelou hodinu, dalo mi to práci a taky jsem musela najít ještě kus nějaké síly to rozepsat.
Veselé Vánoce všem, T.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni jestli jsi tu byla!

Klikám :D

Komentáře

1 lejdýý lejdýý | 24. prosince 2014 v 16:07 | Reagovat

hezkej clanek :-)
vesele vanoce a hodne stesti do novyho roku :)

2 Kacka Kacka | 24. prosince 2014 v 16:33 | Reagovat

Nejskvelejsi clanek, co jsem kdy cetla. Cenim te strasne moc:)* A jsem rada, ze tam byla zminka i o mne. A nezapominej, vse spatne je pro neco dobre. Doufam, ze 2015 si uzijeme jeste vic!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama