ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


new year, new me?

29. prosince 2014 v 1:07 | Teress* |  # Writing
Konečně jsem se opět dostala ke slovu.
Od středy jsem se na blog ani nepodívala a začlo ve mě cukat to, že už jsem dlouho nikam nepsala své myšlenky a musím to tak částečně dusit v sobě.
Abych pravdu řekla, blog je pro mě takovej psycholog, napíšu sem víc věcí, než bych třeba byla schopná říct mámě .
Miluju svojí mámu, ale v některých chvílích jsem radši, když můžu brečet, než abych se musela zpovídat.
K věci.
Včera večer jsem opět ležela se sluchátkama v uších, se zavřeným očima a přehrávala jsem si to, co jsem mohla mít, kdybych si v určitých chvílích víc věřila.
Hodně lidí mi psalo, co se se mnou děje, když jim neodepisuju hned po minutě. Našla jsem trochu odvahy a napsala jsem většinu svých momentálních pocitů kamarádovi.
Jedna jediná myšlenka mě dokázala vyléčit ze všech příšerných nálad.
Jak bych to nazvala? Nějaký zlom? Každopádně jsem vděčná, jak tlmi člověku, tak i sobě, že jsem si to uvědomila, sice pozdě, ale lepší pozdě, než-li později,že)
Je skoro jedna hodina ráno a já mám prostě potřebu psát a dostat ze sebe nějak všechno. Rozhodně bych řekla, že je to mnohem účinnější než nějaké mlácení do zdi.
___
Abych napsala ještě něco a neskončila u pouhé jedné myšlenky, chci říct, že jsem na sebe hrdá jak jsem se dokázala v 99% situacích ovládat, protože si nedokážu představit nějakéhk cholerika v mé kůži. Což opět připomínám, že ze sebe nedělám jakousi chudinku, jen jsem si tenhle rok zažila dost bolestných věcí a jaksi na to nejsem zvyklá.tedy teď už po pár lekcích ano.
Strašně moc lidí kolem mě se začlo chovat jinak. A nedokážu popsat jak, jen to prostě vnímám.
Není to zlé chování, jen mi přijde, že hodně lidí začlo žít strategicky.
A abych nezapomněla, na seznam osob, které u mě už nemají otevřenou náruč roku 2014 připisuji jednoho a nebo vlastně rovnou dva človíčky.
Zřejmě jsem začala chápat, že ne každý je ten vyvolený.
Nemrzí mě to. Je to jen další kapitola života.
___
Jsem nehorázně unavená , jedna hodina ráno už odbila a já jdu taky ulehnout a utéct aspoň na pár hodin realitě. Dobrou noc.
__
PS: od včerejška beru věci jinak, motlidbu za to, že jsem se odhodlala žít jinak, než každý večer pofňukávat nad tím,co nemám.
__
PS2: bez blogu bych byla nikdo. nevadí,že si to nikdo nečte. pro mě je hlavní můj osobní pocit blaha,že to v sobě nedusím.
__
PS3: a jestli to někdo čte a čte to třeba rád, posílám extrémní pusu na čelo, protože je to nejspíš moje druhá duše.
~ dobrou noc ~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama