ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Leden 2015

2O14 - měsíc po měsíci

3. ledna 2015 v 17:09 | Teress* |  # Writing
Jak jsem slibovala v minulém článku, rozhodla jsem se ještě zaměřit na minulý rok, protože se za těch 12 měsíců stalo neskutečné množství nových zážitků, které prostě nejdou jen tak zahodit.
Jelikož mi minule nešel blog a já článek nemohla zveřejnit, omlouvám se, že ho píšu až dnes.
V tomhle článku bych se chtěla vrátit v čase a zkusím najít jednu fotku , nebo nějakou událost k předešlému roku, která zůstala v mé hlavě.
Doufám, že najdu nějaké fotky ke každému měsíci.
Rok 2014 byl pro mě jeden z nejpestřejších roků za můj život, proto vím, že furt bude o čem psát.
Jdem na to.
(celý článek)


first writing // 2015

1. ledna 2015 v 15:52 | Teress* |  # Writing
ahoj miláčci, dokopala jsem se k tomu, abych napsala a vlastně jsem dneska chtěla věnovat blogu hodně času, ale bohužel jsem se musela trošku podívat na školu, protože se to nechutně blíží.
chci během dneška napsat ještě třeba dva články, které budou opět zaměřeny na rok 2014 a doufám, že se v článku nebudou opakovat úplně stejné věci, které jsem psala už předtím. a protože se znám a když začnu psát, nejde přestat, bude to opravdu těžké to sepsat bez toho, abych psala vlastně jeden článek dvakrát.
chtěla jsem ten článek původně začít něčím jako 'vítejte v roce 2015', ale zas jsem se nechala unést proudem mých myšlenek a šla jinou cestou:D
jak jste oslavili příchod Nového roku?:)
já celkem úspěšně, žádný velký párty a pohodička doma s nejbližšíma. možná se to vymklo kontrole maličko, ale vše se zvládlo a ani mi není tak špatně, snad jen že mě bolí hlava a jsem unavená.
tak jo, jdu se chystat na další článek, doufám, že to nebude nijak ohrané:)
zabere mi to asi dost času, tak vás prosím o to, aby jste respektovali , že nic není dokonalé.
a stejně tak ani mé články.
zatím se mějte*