ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Jak všechno bude?

1. září 2015 v 20:48 | Terezinka |  # Writing

Zdravím ani po ne tak dlouhé dob na můj vkus.
Chtěla bych se nějak vyjádřit k poslednímu článku a vlastně tak nějak k osudu tohohle blogu.Hodně lidí mi psalo na můj facebookový profil ohledně tohohle blogu, protože přece jenom je tu vážně kus práce a nechci se toho všeho vzdát.
Každopádně. Založila jsem si nový blog (link není třeba, protože.. :D), ale asi mi není přáno, jelikož mi nejde blog aktivovat. Aktivovala jsem ho nejmíň osmkrát a pořád mi píše, že blog nebyl aktivován. Psala jsem i na mail blogu ohledně tohohle a beru si to jako znamení, že je škoda opouštět tenhle koutek, takovej malej chuchvalec mýho života, 7 let je hodně dlouhá doba, a i když jsem psala články o ničem, věděla jsem, že je to něco, čemu se chci věnovat.
V roce 2010 jsem napsala 2065 článků a přijde mi nemožný to všechno smazat, ale pokusím se, pokusím se dát tady všechno dohromady a začít nanovo. I když začala škola a já toho budu mít hodně, chci si najít každej večer aspoň blbejch 20 minut na to se tomu tady věnovat.
Z toho plyne to, že tenhle blog nepouštím definitivně k vodě a fakt se budu snažit.
Hrozně ráda píšu , nechci se toho vzdát.
Za ty roky jsem měla tolik blogů, nejvíc ze všech měl tenhle největší úpěch.
I když teď už asi nikdy nezažiju to, co v roce 2010/11, protože děti jsou odevzdány facebooku a jiným soc. sítím, aspoň se tu najdou plnohodnotné články, které budou stát za to.
Budu si hledat blogy, které chci sledovat, číst. Najít někoho, u koho se budu moct nechat inspirovat a pomůže se mi do toho víc vžít :)
Děkuju všem lidem za názory, víc jich bylo na fejsbuku, protože přece jen pár blogerek, se kterýma už delší dobu udržuju kontakt mi chtěly dát vědět svůj názor, většinou, že to mám s tímhle ještě zkusit.
A tak zkouším. :)
Prosím každého, kdo by byl ochotný mi napsat radu, jak to tu vrátit zpátky dohromady, aby psal!
Mějte se, zatím :)
Budu se těšit u dalších článků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama