ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Prosinec 2015

druhá adventní neděle za námi

10. prosince 2015 v 10:19 | Teress* |  # Writing
christmas, starbucks, and coffee image

Ahoj všichni, možná už bylo na čase se ozvat, ale abych pravdu řekla, v hlavě mi to trčelo už spoustu dní a možná právě proto, že jsem nemocná a čekám, až se mi stáhne Zoo Tycoon 2 (ano ano:D), řekla jsem si, že bych mohla napsat zase nějaký článek a naladit na blogu vůbec tu Vánoční atmošku.

Minulou středu jsem byla na večeři, na kterou jsem byla pozvaná, protože přítelova maminka slavila narozeniny a bylo to docela veliký. Vzala jsem si na sebe šatičky, haha, druhého prosince a princezna si jde v šatičkách a jen jsem přes sebe měla přehozený kabátek. No a protože moje imunita už v tu dobu nebyla dostatečně silná, v pátek večer ke mně přišla na návštěvu dokonale příšerně nezvladatelná zimnice a hodinku na to horečka.
Celý víkend jsem ležela s lehkým bolením v krku a čtyřicítkama horečkama, horečky zmizely a já nemohla polknout, takže streptokoková angína, haha.
Už je mi dobře, vlastně mi ani nic není, jen polehávám a dobírám antibiotika, zítra jdu ještě na kontrolu, ale věřím, že jsem v pohodě.
No a tak nějak co dělám, když jsem teď doma?
Včera a předevčírem za mnou byl přítel a jinak hraju simíky, nebo jsem na facebooku, nebo listuju internetem.
A abych se podělila a nějak v tom nenechala lidi, kteřé to mají také tak, musím říct, že nemám vůbec žádné Vánoční dárky, haha :D
No a další nějaká novinka je, že příští rok bude hodně koncertovej.
Měla jsem jít na Ellie Goulding, kterou tubudeme mít za nějakej měsíc a kousek v Praze, ale z toho nakonec sešlo, nějak mě to ani nemrzí, neposlouchám jí tolik, abych si ten koncert užila na sto procent. V dubnu nám příjede Kygo ♥ , což pro mě znamená moc moc, protože miluju Kyga a zítra, až dají vstupenky do prodeje, tak hned objednávám, haha.
Hned na začátku července koncert Lucie, což je něco, na čemž jsem vyrůstala a lístky už mám doma naštěstí, jdeme s maminkou a věřím, že si to užijeme. Já budu mít 14 dní do osmnáctin, takže to bude fakt pecka.
Další, kdo do Prahy zavítá je Rihanna a The Weeknd. Abych pravdu řekla, dala bych všechno za to, jít na ten koncert, ale protože mám naplánováno fakt moc akcí +koncerty co do toho přijdou, různé dnb akce, Votvírák, Let It Roll a další fesťáčky, v tomhle případě nejsem schopná dát minimálně 2,5 tisíce za nejlevnější lístek, haha. A to samé platí i s Justinem Bieberem, nejsem žádná Belieberka, proboha:D ale věřím, že koncert musí být zážitek a opravdu nebudu říkat nějaké 'fuj', ale můžu říct, že na koncert bych také šla, ale to je také 2,5 tisíce za lístek minimálně.
A protože miluju The Weeknd, musím si počkat.. Buď budou zase někdy v Praze, nebo pojedu mimo ČR..
To mě totiž fakt mrzí, protože jsem ujetá na jeho písničky a nejvíc na The Hills.
Už asi dva dny skoro furt sjíždim video z koncertu The Weeknd.
A to je asi tak všechno, co bych mohla napsat.
Kdyby jste náhodou měl někdo někoho, kdo by mi věnoval lísteček na RiRi, dejte vědět ;D
Já se zase někdy ozvu..
Užívejte Vánoční čas!
T.