ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Květen 2016

playlist na začátek léta ♥

31. května 2016 v 19:23 | Teress* |  # Writing
Protože jsem nevymyslela nic lepšího, než sem dát maličko písniček, které teď poslouchám a asi se jen tak neoposlouchají a hrozně ráda si je pouštím, když je venku krásně, dám vám sem můj začátko letní playlist.
Dneska odemě nic víc nečekejte, jsem zas bez nápadu, i když chci hrozně psát.
Tak se mějte!♥
T.


Nikdy se nikomu nezavděčíš

31. května 2016 v 18:39 | Teress* |  # Writing

Tak teď docela koukám, že jsem se svým způsobem po chvíli dostala k psaní dalšího článku.
Dneska tu možná strávím víc času, než na jeden článek, zkusím někde najít inspiraci, ale protože jsem nic takovýho už dlouho nedělala, bojím se, že nebudu vědět co, haha. Ale budu se snažit se nějak inspirovat ze starších článků - přece jenom jsem furt nepsala nějaký bláboly haha)


jejky, jsem fakt nevěrnice

24. května 2016 v 17:54 | Teress* |  # Writing

Už je to zase pár měsíců, co jsem se neozvala, když nad tím tak přemýšlím, je to velká škoda, po tom, co si tenhle blog prožil, ale přijde mi, že kdybych měla každý den psát článek, nebo i párkrát do týdne, přes všechny sliby bych to stejně porušila a byli by jsme na stejné vlně jako teď. Je mi to hrozně líto, protože tak ráda píšu, ale vím, že bude léto a já nebudu mít čas - ani teď ho nemám a dnes jsem vyjímečně venku a do toho je venku bouřka,takže jsem na to dostala chuť - a taky bych se do toho nutila a ani by nebylo o čem psát, i když těch nápadů mám tolik. Nebudu říkat, jak se pokusím, protože to píšu vždycky po tak dlouhé době, co se sem dokopu, i když to prostě v hlavě mít budu, na notebooku netrávím tolik času a na mobilu tohle psát nechci, protože mi to nepřijde tak hezký :D
V tomhle článku chci zase shrnout tak nějak všechno, co se za ty měsíce stalo)