ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


jejky, jsem fakt nevěrnice

24. května 2016 v 17:54 | Teress* |  # Writing

Už je to zase pár měsíců, co jsem se neozvala, když nad tím tak přemýšlím, je to velká škoda, po tom, co si tenhle blog prožil, ale přijde mi, že kdybych měla každý den psát článek, nebo i párkrát do týdne, přes všechny sliby bych to stejně porušila a byli by jsme na stejné vlně jako teď. Je mi to hrozně líto, protože tak ráda píšu, ale vím, že bude léto a já nebudu mít čas - ani teď ho nemám a dnes jsem vyjímečně venku a do toho je venku bouřka,takže jsem na to dostala chuť - a taky bych se do toho nutila a ani by nebylo o čem psát, i když těch nápadů mám tolik. Nebudu říkat, jak se pokusím, protože to píšu vždycky po tak dlouhé době, co se sem dokopu, i když to prostě v hlavě mít budu, na notebooku netrávím tolik času a na mobilu tohle psát nechci, protože mi to nepřijde tak hezký :D
V tomhle článku chci zase shrnout tak nějak všechno, co se za ty měsíce stalo)
Jak tak koukám, ani jsem nebyla schopná popřát krásný Štědrý den, který se, doufám, každému vyvedl podle svých představ, protože mě rozhodně ne. Už v 10 jsem si šla lehnout do postele s novou knížkou, absolutně nepohlcená tou sváteční náladou, nenadšená a otrávená z toho, že tenhle den nemůžu trávit s přítelem. A pak těch pár měsíců nic a nic, dokud nepřišlo takový zlomový období a přítel vlastně už nebyl přítel, i když ex přítel to teda taky uplně není, asi jen zvrat a potřeba si po takovém času odpočinout, i když svým způsobem spolu furt fungujeme, jen ne tolik často, jako předtím, haha.
Vždycky jsem myslela na to, jak v našem vztahu není žádný problém a bohužel vše vám dojde, až když se s tím nedá nic dělat, ale neříkám nic, přijdu si v pohodičce, se vším vyrovnaná, už jen díky tomu, že když jsme spolu, tak jakoby se nic nedělo a dokážeme tak fungovat už třetím týdnem, i když vlastně všechna ta bolest na mě někdy dopadá , protože já nejsem ta, která tohle chtěla, ale beru) Cítím se ok, sice někdy sem tam ujedou nervy, ale kdo by to neznal.

Když se podívám na můj blog, kterej docela chátrá, musím okamžitě předělat design z vánočního na normální. Nehodlám nic vymýšlet, protože až tak mě ta nálada nechytla, ale aspoň s tím něco udělám, aby to opravdu nevypadalo, že je chudáček zahozenej.

A to je asi všechno , co dnes napíšu, asi si pustím seriál a budu odpočívat, i když bych se asi měla učit na matiku.. Ale věřím tomu, že zítra určitě nebude ten den, kdy dostaneme test, hahahaha. Jsem prostě líná.
Mějte se hezky a užívejte to krásný počasí.
T.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama