ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Nikdy se nikomu nezavděčíš

31. května 2016 v 18:39 | Teress* |  # Writing

Tak teď docela koukám, že jsem se svým způsobem po chvíli dostala k psaní dalšího článku.
Dneska tu možná strávím víc času, než na jeden článek, zkusím někde najít inspiraci, ale protože jsem nic takovýho už dlouho nedělala, bojím se, že nebudu vědět co, haha. Ale budu se snažit se nějak inspirovat ze starších článků - přece jenom jsem furt nepsala nějaký bláboly haha)Možná že to, co mě vede k psaní článku je čas, se kterým neumím naložit - nebo spíš ho nemám s kým nakládat, takže trávím odpoledne tím, že ležím doma u notebooku a chvíli koukám na seriály, ak brouzdám a pak se dostanu k blogu.
Teď jsem dostala hroznou chuť sem dát něco jinýho, než furt psát o tom, jak se mám a co je novýho, takže zkusím něco najít a někde najít nějakou inspiraci (kdyby jste měl někdo nápady, tak se ozvěte)
A taky v tuhle chvíli hrozně toužím po větší návštěvnosti, protože tohle vypadá fakt zapomenutě,hhh.
Bohužel, blogerský léta jsou pryč, i kdybych se snažila jak chci, nikdy to nebude takový, jako když mi bylo 13 a byla jsem do toho zapálená.. Ale kvalita asi nebyla nejlepší :D
No každopádně teď se válím a mám dost času přemýšlet nad tím, co se poslední dobou děje a jak se mnou někteří lidé zacházejí a vy jste to přehlíželi, protože vám na nich záleží )
A pak, když jde do nejhoršího, ten člověk vše otočí proti vám, protože on je vlastně bez chyb a všechno je jen na vás, on nic špatného.
Nechápu to. Když sakra někdo tvrdí, jak jste pro něj důležitý/á, proč pak, když je po všem vám hází klacky pod nohy?
Možná by se nad tím mohlo pár lidí zamyslet:) Já jdu zatím vymýšlet další článek, ale opravdu vůbec nevím, o čem bude, což mě docela děsí, protože se bojím, že nic nevymyslím haha:D
Noo a každopádně už mám školy plný zuby, když musím dřepět jak ve vězení a koukat z okna ven na to krásný počasí. A jakmile vylezu ze školy, tak začnou padat kroupy a začne hrozně pršet. Já furt říkám, že mám na všechno hrozný štěstí:)
Takže teď se prozatím opravdu loučím a snad dneska ještě něco sepíšu. A jestli ne! Tak jsem nenašla nic, co bych sem mohla dát:( Ale věřím tomu, že to zas tak horký nebude. Doufám, fakt moc doufám, že se snad i pomodlím hahaha)
Tak pac a pusu, T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama