ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Koncert kapely LUCIE

6. července 2016 v 17:29 | Teress* |  # Writing
Ahojky)
Zase jsem dlouho nepsala, ale u mě nic neobvyklýho, takže už to vlastně ani nemusím zmiňovat, ale stejně vždycky budu.
Teď sedím v práci, koukám kolem sebe a nemám do čeho píchnout, tak mě napadlo, že bych mohla napsat článek na blog, kterej už se zase po tý době potřebuje trochu oprášit.
Chtěla bych vám napsat něco, co se stalo za ty necelé, nebo možná už celé, měsíce..
Půjde především o mojí práci, o koncertě kapely Lucie a učitě konec školního roku a začátek prázdnin, společně s plánem na prázdniny, takže šup na celý článek)
Začala bych především asi uplně od začátku, nejstaršíma zprávama a dostanu se až k nynějšku.)
Tak především karma mě miluje a já miluju karmu, láska se znovu vrátila do normálu,i když mám hlavu plnou obav, že se stane to, co předtím.
Dál - konec školního roku a já jsem ve třeťáku!
Se čtyřma čtyřkama - z toho dvě čtyřky uplně ze zbytečnejch předmětů, ale to bych to nebyla já, hh.
Konec školního roku jsme se spolužačkama oslavily šesti růžovejma lambruscama a já pak krásnym večerem s přítelem, protože jsme další den, prvního července, měli roční výročí. Večer jsem z přítelovy vesničky přejela do Prahy a s maminkou jela na koncert Lucie do Edenu, kde jsme to možná trochu přepískly s pivem, ale who cares, koncert byl suprovej, i když jsme neměli sektor uplně blízko k podiu, hezky jsme si zazpívaly, zatancovaly a jely jsme domů se vyspat. Další den, tedy hned druhého července mě čekala první, rovnou desetihodinová směna v práci.
Pracuji pro německou společnost PearlSmile v Aquapalace v Čestlicích, kde bělím zoubky a směju se na nekonečný fronty do vodního světa. Zatím tu teda moc fronty nejsou, ale i tak na mě kouká docela dost lidí, až jsem z toho nervózní:D
No, takže do práce jezdím poměrně dlouho, do toho od 2. - 10. nejezdí metro a já mám od 2.-10. všechny moje směny na červenec, takže jsem to suprově chytla a místo hodiny jezdím do práce hodinu a půl ve smradlavym a zpomalenym autobuse.. A ještě do toho si dementní autobusáci za autobus před aquapalace účtujou 12 korun, protože jedeme přes dálnici. Jo a taky po každý směně (teď fakt po každý, protože buď mám celodenní nebo odpolední, takže chytám vždycky zavíračky ve 20:00 a autobus, kterej mám minutu od práce jezdí až 20:23, omg, pro někoho uplně maličkost,ale pro mě docela dost, prootže jsem doma vždycky až po půl desátý.
A to je asi tak všechno. Už jsem tu dokoukala celej seriál 2 broke girls a nemám absolutně na co koukat. Ještě jsem přemýšlela, že bych zas dala do kupy Tumblr, ale celej víkend mám 10 hodinovky, takže bude dost času. Už jen 2,5 hoďky a dneska jdu po dlouhé době kalit s mojí parťačkou života hahaha, takže se nejspíš vidíme Náplavka kolem půlnoci!<3
Já letim možná uklidit trošičku a něco si pustím, ono to dřív utíká, haha, tak se mějte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama