ŘETĚZOVÁ POHÁDKA HERE!

REKLAMY SEM! :piiinkie:

()-()


Poslední den v práci a plán na červenec

10. července 2016 v 16:19 | Teress* |  # Writing
Čauahoj,
teď to neni zas až taková doba, co jsem se neozvala, ale jelikož jsem dneska poslední den v práci - za červenec, do konce července mám volno - tak zase asi mocčlánků nepřibyde, jestli vůbec nějaký.
Protože tenhle měsíc, narozdíl od srpna začínám mít docela nabitý, jsem ráda, že mi dneškem končí směny, jinak fakt nevim, jak bych všechno zvládla.Začla bych asi tím, že mám v sobotu (16. července) narozeniny a hrozně moc se těším, protože je to prostě můj den, nikoho jinýho, teda až na ty lidi, co mají narozky ve stejnej den jako já, haha.
Ale teď mi to přijde jako mega dlouhá doba od tý doby, co jsem měla narozky naposled (16. července minulýho roku,hahaha).
Teď uplně bezvýznamně sedím v práci, píšu tenhle článek, před chvilkou jsem si nalakovala nehty, což vlastně vedlo k tomu, proč píšu tenhle článek, abych si to nezničila, než mi to zaschne, ale stejně to nevidím nijak nadějně:d
Hrozně mě štve, že mě a aquapark dělí tak 10 metrů, venku je nádherně, ale já místo toho, abych si šla užít tu nejlepší divokou řeku, tak dřepím tady, už 6 hodin, za notebookem, nehledě na to, že mě ještě 4 hodiny čekají.
Hrůza.
Asi jsem se nechala trošku unést a odbočila od hlavního témat a to je hlavně můj červenec, naroky jsem zmínila.
Před narozkama bych měla jet s přítelem ještě za jeho rodinou kousek k Turnovu, kde je bazének, všechno na co si vzpomenu a hlavně tam budu se suprovejma lidma, což na tom dělá asi nejvíc (hned po tom bazénu).
Vrátíme se, oslavíme narozky, pak přijede jeho druhá část rodiny a v pondělí mi miláček nastupuje na operaci.
Takže vlastně jenom díky jeho pochroumaný nožičce jsem dostala v práci volno, abych o něj mohla ty 4 dny, co budu v klídku, opečovávat.
Noa 23. jedu s ženou mého života, s největší parťačkou, k ní na chatu, na týden a přísahám, že to bude nejvíc.
No a pak už začíná srpen, možná dám s láskou, jestli bude mít nožku ok, a s mojí rodinou výlet na týden na Moravu, do Aqualandu Moravia a pak asi už jen pracovat a pracovat, hihi.
No bude to zajímavý, snad se ještě někam dostanu, k moři letos určitě ne, možná Švýcarsko, možná Německo, uvidíme )
Tak a to je asi všechno, modlím se, ať mi těch pár hodin uteče jak nic a můžu konečně pryč s tím,že si tady už dlouho neposedím!:D
Užívejte prázdniny, snad se stihnu do konce srpna ještě ozvat, řekla bych že určitě, až budu zase v práci vyhlížet něco, co bych mohla dělat.
Mějte se, T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni jestli jsi tu byla!

Klikám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama